Мансап, бизнес - серіктестік және аккредиттеу орталығы

Мансап, бизнес - серіктестік және аккредиттеу орталығы Дене шынықтыру және бұқаралық спорт академиясының (бұдан әрі-APEMS) құрылымдық бөлімшесі, ол іскер қоғамдастықпен, APEMS түлектерімен және студенттерімен тиімді өзара іс – қимыл орнату мақсатында құрылған.

Орталықтың мақсаты – мансапты жоспарлау және түлектермен жұмыс-студенттерге жан-жақты қолдау көрсету, бұл мансаптық траекторияны тиімді жоспарлауға және кәсіби қызметте өзін-өзі табысты жүзеге асыруға ықпал етеді.

Орталық APEMS пен еңбек нарығы арасындағы негізгі және байланыстырушы буын ретінде әрекет етеді. Жұмыс беруші ұйымдармен үнемі кеңейіп отыратын серіктестіктер ұйымдардың мүдделері мен қажеттіліктерін жинауға және бақылауға, оларды APEMS түлектері мен білім алушыларының мүмкіндіктеріне сәйкес жобалауға мүмкіндік береді.

Мансап, бизнес - серіктестік және аккредиттеу орталығы қызметінің негізгі бағыттары:

• APEMS студенттері мен түлектеріне мансап, тәжірибе және жұмысқа орналасу мәселелері бойынша кеңес беру
  • жұмыс берушілермен дөңгелек үстелдер өткізу, білім алушыларға қонақ дәрістер, онлайн вебинарлар ұйымдастыру
  • APEMS студенттері мен түлектері үшін әлеуетті жұмыс беруші компаниялармен серіктестік құру және нығайту
  • студенттерге қажетті кәсіби дағдыларды игеруге мүмкіндік беретін компаниялар базасында практиканы ұйымдастыру мәселелері бойынша білім алушыларға қолдау көрсету
  • жұмысқа қабылдау арқылы және мақсатты жұмыс беруші компаниялармен іскерлік байланыстарды нығайту арқылы түлектерді жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу
  • жұмыс берушілердің деректер базасын және ашық жұмыс орындарының тізімін қалыптастыру
  • аккредитацияның барлық түрлерінен өту

Оспанова Айнаш Тулеубаевна
Мансап, бизнес - серіктестік және аккредиттеу орталығының жетекшісі

Оспанова Айнаш Тулеубаевна

Тел: 8 702 500 24 90