Әлеуметтік-тәрбие жұмысы департаменті

Әлеуметтік-тәрбие жұмысы департаменті – бұқаралық-мәдени және спорттық іс-шараларды ұйымдастыратын және студенттік ұйымдардың жұмысын үйлестіретін APEMS-тің құрылымдық бөлімшесі болып табылады. Департаменттің қызметі студенттердің өзін-өзі тану және тұлғалық дамуына, олардың бойында отансүйгіштік пен азаматтық жауапкершілік сезімдерін оятуға бағытталған.

Әлеуметтік-тәрбие жұмысы департаментінің мақсаты – APEMS студенттерін адамгершілігі жоғары, білімді, шығармашыл тұлға ретінде тәрбиелеу, олардың үйлесімді дамуы мен өз қабілеттерін іске асыра білулері үшін қажетті оңтайлы жағдайларды қамтамасыз ету.

Әлеуметтік-тәрбие жұмысы департаменті қызметінің негізгі бағыттары

• білім алушылармен тәрбие жұмысының кешенді бағдарламасын және оны жүзеге асыру жоспарын жасау;
  • APEMS-те бұқаралық мәдени, спорттық және сауықтыру жұмыстарын жүзеге асыру;
  • студенттердің өзін-өзі басқару жұмысын үйлестіру;
  • жастардың жобаларын, студенттік ұйымдарды қолдау және қадағалау;
  • атқарушы билік органдарымен сыртқы өзара қарым-қатынастарды  қамтамасыз ету;
  • APEMS студенттерімен сабақтан тыс тәрбиелік жұмыстарды өткізу, сондай-ақ студенттердің жатақханадағы бос уақыты мен тұрмысын ұйымдастыру үшін қажетті нормативтік құжаттарды әзірлеу;
  • студенттерді әлеуметтік қорғау мәселелеріне жетекшілік ету;
  • студенттер арасында құқық бұзушылықтың алдын алуды ұйымдастыру және қадағалау.

Қаратай Шыңғыс Балтабекұлы
Әлеуметтік-тәрбие департаментінің директоры

Қаратай Шыңғыс Балтабекұлы

Оқитын пәндері: Дене шынықтыру және спорт тарихы, магистр, сеньор-лектор, тарихшы

Астана қ., EXPO бизнес-орталығы, B 2.2 блок, 100 кабинет

Кусетова Улжан Муратбековна
Әлеуметтік-тәрбие департаментінің менеджері

Кусетова Улжан Муратбековна

Астана қ., EXPO бизнес-орталығы, B 2.2 блок, 100 кабинет

sovet

Студенттік кеңес бұл студенттердің мүдделері, мақсаттары мен міндеттерінің ортақтығы негізінде құрылған ерікті, өзін-өзі басқаратын, студенттердің қоғамдық бірлестігі. Студенттік кеңес – APEMS-тің белсенді жастары.

Студенттік кеңестің мақсатыAPEMS-ті гүлдендіру және студенттік өмірді жандандыру үшін спорттық, мәдени, рухани және интеллектуалдық іс-шараларды ұйымдастыру (дебаттар, ойын-сауық кештері, әртүрлі байқаулар мен волонтерлік және қайырымдылық іс-шаралары).

Студенттік кеңестің жастардың патриоттық рухын дамытуда, жауапкершілігі мол тұлға ретінде қалыптастыруда, APEMS-те өзін-өзі басқару жүйесін жан-жақты дамытуда айтарлықтай зор үлесі бар.

Базарханова Тахмина
Студенттік кеңестің Президенті

Базарханова Тахмина

Тел: 8 707 111 48 07

instagram: tkhmn_bb

г. Астана, пр. Кабанбай батыра, 43, учебный корпус №2, блок Е, 3А каб.

Ұсынған бағдарламасы

1. APEMS әкімшілігі мен студенттердің арасында жан-жақты байланыс орнату;
  2. Басқа ЖОО-мен серіктестік байланыс орнату, жиі бірлескен іс-шаралар мен жарыстарды өткізу;
  3. APEMS студенттерінің білім және ғылым жолындағы ізденістерін қолдау;
  4. Жұмыс берушілермен мастер класстар және кәсіпорындарға экскурсия ұйымдастыру;
  5. Дәстүрлі іс-шараларды ұйымдастыру: APEMS аруы, жігіт сұлтаны, спорттық турнирлер, APEMS командаларының матчтарына студенттер арасынан жанкүйерлерді тарту.

Студенттік кеңестің құрамы

Аты-жөні