Варшавадағы XXVII Poland Open турнирі

Дене шынықтыру және бұқаралық спорт академиясының студенті Диана Каюмова Варшавада өткен XXVII Poland Open турнирінде 3 орынды жеңіп алды!

Польша, Варшава – 2023 жылдың 26-30 шілдесі

26-30 шілде аралығында Польша астанасы Варшава қаласында өткен XXVII Poland Open турнирі аясында Дене шынықтыру және бұқаралық спорт академиясының студенті, еркін күрестен халықаралық спорт ареналарында Қазақстанның атынан өнер көрсеткен Диана Каюмова 3-ші орынға ие болды.

Диана Каюмованы осы жаңа жетістігімен шын жүректен құттықтаймыз! Бұл нәтиже оның спорттық мансабындағы маңызды қадам болып, болашақта бұдан да үлкен жетістіктерге жеткізеді деп сенеміз.

Студенттеріміздің спорттық жетістіктері Дене шынықтыру және бұқаралық спорт академиясы ұсынатын оқыту және кәсіби шеберлік жүйесінің маңыздылығын дәлелдейді.

Диана Каюмоваға алдағы уақытта табыс, әлемдік ареналарда жаңа жеңістерді тілейміз! Оның таланты мен табандылығы оны жаңа жарқын жетістіктерге жетелейтініне сенімдіміз.