Академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында...

Академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында Дене шынықтыру және бұқаралық спорт академиясының 2 курс студенті Алуа Есжанова "6В01402 дене шынықтыру мұғалімі мен бұқаралық дене шынықтыру-сауықтыру жұмысы бойынша нұсқаушы-әдіскерді даярлау" білім беру бағдарламасы бойынша білім алуда, ұтқырлық бойынша конкурстық іріктеуден өтті және қазіргі уақытта Польшаның Жешуев университетінде білім алуда. Жешув университеті Польшаның оңтүстік-шығысындағы ең ірі оқу орны болып табылады, ол 61 халықаралық жоғары оқу орындарымен қарым-қатынасты тұрақты негізде қолдайды және дамытады. Жешув университеті APEMS студенттерін алғашқы күндерінен бастап жылы қарсы алып, қала бойынша экскурсиялар мен әртүрлі елдердің студенттерімен алмасу үшін бағдарланған кездесулер ұсынды. Алуа өткен оқу жылының көктемгі семестрінде Жешуев университетінде оқыды. Халықаралық оқытудың үлкен тәжірибесі мен шақырушы университеттің жылы қабылдауына ие болғаннан кейін, ол қайтадан осы университеттің академиялық ұтқырлық бағдарламасына қатысу туралы шешім қабылдады. Өз кезегінде Жешуев Университеті университет ректорының және бүкіл әкімшілік блоктың қатысуымен шетелдік студенттерді жылы қабылдады.