Әдеби-педагогикалық кеш өткізілді

2024 жылғы 15-ші сәуірде APEMS Академиясының кітапханасында Ins 2302, 2304 топтары студенттерінің  арасында «Қозы Көрпеш-Баян Сұлу» ұлттық ғашықтар күніне арналған әдеби-педагогикалық кеш өткізілді.

Студенттер байқауға қатысып «Қозы Көрпеш-Баян Сұлу», «Ромео және Джульетта», «Тристан және Изольда» атты әйгілі роман мен эпостар кейіпкерлерінің жұптары ұсынған, шығармалар туралы қысқаша әңгімелеп, махаббат туралы өлеңдер оқыды.

Байқау жұптарының жанкүйерлері «Ғашықтар күні» тақырыбында шығармашылық жұмыстар мен плакаттар ұсынды. Байқауда келесі  «Тристан және Изольда» жұбы жеңімпаз атанды.

Барлық студенттерге өткізілген іс-шараға атсалысып қатысқандарына алғысымызды білдіреміз, мерекелеріңізбен құттықтаймыз  махаббат, жақсылық пен бақыт тілейміз!